SCC certifikát / VCA certifikát pre priemyselné firmy, spoločnosti a zamestnancov


SCC certifikát / VCA certifikát deklaruje vysokú dôveryhodnosť vašej firmy pri získavaní zákaziek najmä v Nemecku a Holandsku, alebo holdingom MOL.

Poskytujeme tieto SCC certifikáty
SCC certifikát

SCC certifikát pre zamestnancov

Získajte SCC certifikát a odborné školenia pre vašich zamestnancov.

SCC certifikát

SCC certifikát pre firmu

SCC certifikácia pre firmy pôsobiace v rôznych priemyselných odvetviach.

SCC certifikáciu sme pripravili aj pre tieto firmy:

Spolupráca pri zavádzaní a certifikácii systému SCC** s firmou Sigmapoint v našej spoločnosti bola na vysokej úrovni a boli sme spokojní s jej profesionálnym prístupom.

Ing. Jaroslav Devečka, predstaviteľ vedenia IMS, STREICHER SK, a.s. Žilina

Čo je SCC certifikát / VCA certifikát?

Systém certifikácie SCC (Safety Certificate Contractors) je medzinárodne uznávaný certifikačný štandard, ktorým firma deklaruje splnenie špeciálnych požiadaviek na bezpečnosť práce, ochranu zdravia a životného prostredia.

Nemecký systém certifikácie predstavuje SCC.

Holandský systém certifikácie predstavuje VCA.

Oba modely SCC / VCA certifikácie sú rovnocenné a vzájomne uznávané, to znamená, že ak vlastníte platný SCC certifikát, je uznaný aj v Holandsku ako VCA certifikát.

Sme špecialisti na SCC certifikáciu. Zabezpečíme pre vašich zamestnancov všetko potrebné – odborné poradenstvo, školenie zamestnancov a ďalšie služby pre rýchle a bezproblémové získanie certifikátu.

Volajte nášho SCC špecialistu:
0907 213 143
Jana Jamrichová, SCC špecialista, Sigmapoint.sk

Ing. Jana Jamrichová
SCC špecialista

SCC certifikát je konkurenčná výhoda

Vďaka SCC certifikácii dáte obchodným partnerom jasne najavo, že všetky procesy vo vašej firmy sú maximálne bezpečné a spoľahlivé.

Chránite vašich zamestnancov

Zamestnanci budú vykonávať prácu na vyššej kvalitatívnej úrovni a vyhnete sa tak prípadným chybám, zraneniam aj zvýšeným nákladom na ich odstránenie.

Návratnosť SCC certifikácie

Investície do SCC certifikátu zamestnancov sa vám v krátkej dobe vráti v podobe vyššej dôvery obchodných partnerov a dodávateľov.

Vyššia loajalita zamestnancov

Vaši zamestnanci ocenia, že sa staráte o bezpečnosť a dodržiavate najprísnejšie pravidlá ochrany zdravia pri práci. To sa pozitívne prejaví na pracovnom nasadení i loajalite.

Minimalizujete náklady

Vďaka nastaveniu správnych pracovných procesov a SCC / VCA certifikácii sa vyhnete zbytočným nákladom na pokuty alebo prípadným súdnym sporom.

Zlepšíte image spoločnosti

Díky SCC certifikaci získáte cenný náskok před konkurencí a posílíte pozitivní vnímání vaší firmy, jako spolehlivého obchodního partnera.